Lūgsimies par mieru ģimenēs, savā zemē un visā pasaulē! Otrdien, 24.oktobrī Vīnē, Sv.Stefana katedrālē jau 10. reizi notiks starptautiskā lūgšana par mieru, kurā piedalīsies Vīnes arhibīskaps, kardināls Kristofs Šēnborns, Albānijas kardināls Ernests Simoni, priesteris, kurš ilgus gadus pavadījis ieslodzījumā, jo liecinājis par Kristu, kuru Pāvests Francisks nodēvējis par šo laiku dzīvo mocekli un “savu svēto”. Lūgšanā klātesoši būs arī viesi no Medžugorjes draudzes – prāvests Marinko Šakota, Marija Pavloviča Lunetti,  kustības “Marijas maize” pārstāvji, Cenacolo kopienas locekļi un ap 5000 ticīgo no visas Austrijas un Eiropas. Tāpat savu liecību sniegs arī Hūberts Telers, kurš izveidojis grāmatu “Medžugorjes dzīvie akmeņi” un šobrīd viesojas Latvijā. Tikšanos kuplinās īpaši šim gadījumam izveidots koris un mūziķi no Medžugorjes draudzes. Arī šogad lūgšanu tikšanās tiks translēta tiešraidē, un, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, tai sekojuši ticīgie no vairāk kā 70 valstīm. Lūgšanā varēs piedalīties caur interneta saiti www.marytv.tv  , kur tulkojums tiks nodrošināts angļu valodā. Tikšanās programmai sekot vācu valodā varēs Radio Maria Osterreich www.radiomaria.at sadaļā “jetzt horen”. Lūgšanu tikšanās pēc Latvijas laika sāksies plkst. 17.00 ar klātesošo liecībām, plkst. 19.00  sekos Rožukroņa lūgšana, plkst. 20.00 Svētā Mise un Adorācija. No visas sirds aicinam piedalīties lūgšanā par mieru, kas ir kā dziedinošs balzams šajā nemierīgajā laikā! Ja jums nav iesējas pieslēgties interneta tiešraidei, aicinam lūgties savā sirdī un veltīt to minētajā nodomā.

uz-engelu-sparniem

Lūgsimies par mieru ģimenēs, savā zemē un visā pasaulē! Otrdien, 24.oktobrī Vīnē, Sv.Stefana katedrālē jau 10. reizi notiks starptautiskā lūgšana par mieru, kurā piedalīsies Vīnes arhibīskaps, kardināls Kristofs Šēnborns, Albānijas kardināls Ernests Simoni, priesteris, kurš ilgus gadus pavadījis ieslodzījumā, jo liecinājis par Kristu, kuru Pāvests Francisks nodēvējis par šo laiku dzīvo mocekli un “savu svēto”. Lūgšanā klātesoši būs arī viesi no Medžugorjes draudzes – prāvests Marinko Šakota, Marija Pavloviča Lunetti,  kustības “Marijas maize” pārstāvji, Cenacolo kopienas locekļi un ap 5000 ticīgo no visas Austrijas un Eiropas. Tāpat savu liecību sniegs arī Hūberts Telers, kurš sarakstījis grāmatu “Medžugorjes dzīvie akmeņi” un šobrīd viesojas Latvijā. Tikšanos kuplinās īpaši šim gadījumam izveidots koris un mūziķi no Medžugorjes draudzes. Arī šogad lūgšanu tikšanās tiks translēta tiešraidē, un, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, tai sekojuši ticīgie no vairāk kā 70 valstīm. Lūgšanā varēs piedalīties caur interneta saiti www.marytv.tv  , kur tulkojums tiks nodrošināts angļu valodā. Tikšanās programmai sekot vācu valodā varēs Radio Maria Osterreich www.radiomaria.at sadaļā “jetzt horen” vai tepat mūsu mājas lapā. Lūgšanu tikšanās pēc Latvijas laika sāksies plkst. 17.00 ar klātesošo liecībām, plkst. 19.00  sekos Rožukroņa lūgšana, plkst. 20.00 Svētā Mise un Adorācija. No visas sirds aicinām piedalīties lūgšanā par mieru, kas ir kā dziedinošs balzams šajā nemierīgajā laikā! Ja jums nav iespējas pieslēgties interneta tiešraidei, aicinām lūgties savā sirdī un veltīt to minētajā nodomā.

Baha afisa