svetcelojums2019

Pāvests Francisks sava svētceļojuma laikā mums sacīja : Neļaujiet pasaulei pārliecināt sevi, ka ir labāk dzīves ceļu iet vienam pašam. Nepakļaujieties kārdinājumam koncentrēties uz sevi, nekļūstiet patmīlīgi vai virspusēji ciešanu, grūtību vai pārejošu panākumu priekšā.

Kārtējo reizi apliecināsim, ka “tas, kas notiek ar otru, notiek arī ar mani”, dosimies pret individuālisma straumi, kas mūs izolē, kas padara mūs egocentriskus un iedomīgus – tādus, kuriem rūp vienīgi tas, kāmēs izskatāmies citu acīs un sava labklājība.

Tiecieties uz svētumu, balstoties uz komūniju ar citiem un pievēršot uzmanību viņu vajadzībām. Pamanot citu cilvēku vājumu, mēs atrodam savu īsto vietu reālajā dzīvē, tas novērš mūsu koncentrēšanos tikai uz savām brūcēm. Jēzus mudina mūs atvērties, riskēt sastapties ar citiem “ar seju pret seju”. Tas tiesa, ka ticība Jēzum bieži liek spert ticības soli it kā tukšumā, un tas vieš bailes.

Taču esiet drosmīgi!

Sekošana Jēzum ir aizraujošs piedzīvojums, kas piepilda mūsu dzīvi ar jēgu, ļauj mums justies kā kopienas daļai, kas mūs stiprina un iesaista kalpošanā.

Tāpēc uzdrošinies doties ceļā! Ceļš, kurš tevi pārveidos, sagatavos svētkiem un darīs par dedzīgu Jēzus draugu, mācekli un sekotāju!

Reģistrācija Svētceļojumam

Sarkaņi – Stoļerova – Kaunata – Puša.– Bērzgale - Aglona

Aglonas svētku kārtība 2019

Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku kārtība Aglonas Dievmātes sanktuārijā 2019. gadā

4. augustā pēc sv. Misēm plkst. 10. 00 un 18. 00 svētceļnieku Sarkaņi—Aglona tikšanās! Aicināti visi!

SVĒTCEĻOJUMA MARŠRUTS

08.Sarkaņi – 09. Stoļerova – 10. Kaunata – 11. Puša.– 12. Bērzgale – 13. Aglona.
(Kopējais noejamais attālums – aptuveni 115 km 5 aktīvi ejamu dienu laikā.)

PRAKTISKA INFORMĀCIJA

Lūdzu obligāti reģistrējiet savu dalību Svētceļojumā mājas lapā vai anketā pie draudzes dežurantiem!

7.augustā pulcējamies Sarkaņu (Rēzeknes novads, Lendžu pagasts) Dzīvības Mātes rekolekciju mājā, (4. km no Sarkaņu Romas kat. Baznīcas)
Adrese – pietura Ciskova (Lendžu pagasts)
Nokļūšana ar transportu.

• Braucot pa ceļu Rēzekne – Ludza, pēc dzelzceļa sliežu šķērsošanas, jānogriežas uzreiz pa kreisi. Braucot gar Cirmas staciju, braukt līdz ceļa galam un T veida krustojumā šķērsojot lielceļu, pēc 400 metriem ir rekolekciju māja.
  • Vilciens Rīga – Zilupe. Jāizkāpj otrajā stacijā pēc Rēzeknes – Cirma! No stacijas divi km. līdz rekolekciju mājām. Izbraukšana no Rīgas ar vilcienu plkst. 9. 50 un 17. 00!

Svētceļojumam nepieciešamās mantas 7.augustā līdz plkst.12:00 iespējams atstāt sv. M. Magdalēnas baznīcā (bērnu istabā). Tās ar mašīnu tiks nogādātas līdz mūsu svētceļojuma iziešanas vietai Sarkaņu Dzīvības Mātes Garīgajam centram!
7. augusta vakarā sadraudzības un iepazīšanās laiks!

Svētceļojuma sākums 8. augustā plkst. 09. 00 ar Sv. Misi Dzīvības Mātes rekolekciju centrā!

Gulēšana svētceļojuma laikā ne visās vietās būs iespējama iekštelpās. Tāpēc līdzi nepieciešama telts.

Svētceļojuma laikā tiks organizēta kopīga ēšana 3 reizes dienā.

Jautājumu gadījumā rakstīt uz e-pastu; andris.kravalis@catholic.lv vai zvanīt diakonam Dainim (tel.29158076)

Svētceļojumā būs nepieciešams:

• lūgšanas gars un labs noskaņojums,
  • Sv. Raksti un Mieram Tuvu,
  • Rožukronis,
  • galvassega (Obligāti!),
  • guļammaiss, matracis, telts,
  • lietusmētelis,
  • siltas drēbes (ja ir lietains/auksts laiks),
  • ļoti ērti apavi (2 pāri),
  • ēšanas piederumi – krūze, dakšiņa, karote, bļodiņa,
  • ūdens pudele (1,5l),
  • nepieciešamie personīgie medikamenti,
  • lukturītis, kabatas nazis,
  • krēms pret saules apdegumiem, pretodu līdzeklis (ja nepieciešams),
  • B kategorijas vadītāja tiesības (tiem, kam ir),
  • peldkostīms,
  • Brīvprātīgs ziedojums, lai palīdzētu segt ēdināšanas, transporta un grupas kopējās izmaksas.

Svētceļojuma smagās somas tiks pārvadātas no vietas uz vietu ar mašīnu, tāpēc lūgums ņemt ērtu somu un ieteicams vieglu pleca somu / mugursomu, kur ir viss nepieciešamais…

Aglonas-baneris2018-2
jersika-aglona2017

Jautājumu gadījumā rakstīt uz e-pastu: info@magdalenasdraudze.lv vai zvanīt diakonam Dainim (tel.29158076) vai Anitai (tel.26554125)