Magdalenas-logo

Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas draudze aicina uz baznīcas aizbildnes svētkiem!

Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu baznīcas draudze, svinot baznīcas aizbildnes – Svētas Marijas Magdalēnas dienu un baznīcas torņa restaurācijas un zvanu uzstādīšanas darbu pabeigšanu, aicina ikvienu interesentu atrast laiku steidzīgajā ikdienā un apmeklēt dažādus pasākumus mūsu dievnamā.

Svētki notiks no 21. 07. līdz 23. 07. baznīcas un draudzes telpās Klostera ielā 2, kā arī Svētās Ģimenes Mājā (Klostera ielā 5).


Svētku dievkalpojumi un pasākumi

21.jūlijs
Vigīlijas Sv. Mise plkst. 19:00 (pēc tam sadraudzības laiks Svētās Ģimenes Mājā).


22.jūlijs Sv. Marijas Magdalēnas svētki
Sv. Mise plkst. 7:30.

Sv. Mise plkst. 10:00. (Pateicības Dievkalpojums baznīcas zvanu projekta atbalstītājiem). Pēc Dievkalpojuma baznīcas torņa un zvanu apskate, filmas pirmizrāde, sadraudzības laiks.

Sv. Mise plkst. 19:00 (pirms tam plkst. 18:40 svētku Vesperes). Pēc Sv. Mises Ž. Bastena lekcija un sadraudzības laiks. Baznīcas torņa un zvanu apskate, filma.


23.jūlijs
Sv. Mise plkst. 8:00.

Sv. Mise plkst. 10:00. Procesija, sadraudzības laiks, baznīcas torņa apskate, filma.

Sv. Mise plkst. 18:00 Sv. Mise, (pirms tam plkst. 18:40 Vesperes) sadraudzības laiks, baznīcas torņa un zvanu apskate, filma.

Visu dienu garumā būs iespēja iepazīties ar baznīcas torņa telpām, zvanu sistēmu un torņa skatu laukuma platformu.


Svētā Marija Magdalēna ir sieviete, kas parāda, ka mīlestība un ticība var izglābt jebkuru cilvēku, arī vislielāko grēcinieku. Svarīgi ir pamanīt sevī nepilnīgumu un ieraudzīt turpmākās dzīves pareizo ceļu. To, kā viņa nožēloja savus grēkus un meklēja patvērumu pie Kristus, ikviens var uzskatīt par piemēru. Viņš kļuva par viņas Mācītāju un izmainīja viņas dzīvi. Kļuvusi par Jēzus sekotāju, viņa neatstāja Viņu līdz nāves stundai. Baznīcas gada ritā Sv. Marijai Magdalēnai pievēršam īpašu uzmanību, jo viņa pirmā satika augšāmcēlušos Jēzu un nesa šo priecīgo vēsti pārējiem.

www.magdalenasdraudze.lv vai www.magdalenasbaznica.lv