kalns
https://www.facebook.com/kalnaaa

Kustība “Kalnā” ir ekumēniska, sadraudzību veicinoša, izglītojoša, izklaidējoša iniciatīva jauniešiem 25+. Seko jaunumiem Facebook.

Kalna būtība:

Pēc būtības Kalna asociācijas ir daudz un dažādas, tik pat dažādi cik esam mēs – cilvēki. Tas ir arī simbols un aicinājums sekot Mīlestības pilnībai. To apliecina arī Vārdi no Sv. Rakstiem : “Mums ir labi šeit būt”.

Tas ir ceļš pie Dieva. Šī rakstu vieta, kas ir iekļauta arī Rožukroņa lūgšanā ir liels noslēpums , kā jau viss, kas ir saistīts ar Dieva atklāsmi. Tā ir ļoti skaista un tuva ar to, ka Dievs mums atklājās dziļi savā būtībā. Tā ir pilnīga skaidrība par to, ka esam mīlēti, gribēti un aicināti dalīties šai mīlestības pilnībā. Ņemot vērā mūsu ievainoto dabu, šo pilnību mēs nespējam vēl izdzīvot līdz galam, bet esam aicināti uz to tiekties. Tādēļ šī Dievatmiņa/piedzīvotais palīdz turpināt ceļu no ielejas uz kalna virsotni, kura smailes ieplūst mūžībā.

Kalns ir gan lūgšanu vieta, gan satikšanās ar Trīsvienīgo Dievu klusumā. Kalns ir arī kā priekpilna vieta mums visiem, kā Mūžības bērniem , kas tuvojas Ciānas kalnam, kas simbolizē dzīvā Dieva pilsētu – debesu Jeruzalemi, kuru mēs visi esam aicināti izdzīvot jau šeit virs zemes.

Kalnā kāpēji nereti apgalvo ka grūtākais ir nevis kalnā uzkāpt, bet no kalna nokāpt. Tur kur ir labi un ērti vienmēr ir patīkami palikt un būt, bet mēs esam aicināti iet arī ielejā, nest to labumu ko esam uzsmēluši arī citiem. Tas ir mūsu aicinājums- uzņemt un tālāk dalīties ar to, ko esam atklājuši un piedzīvojuši. Gribētos, lai šī vieta tāda arī ir, skaista satikšanās, dalīšanās, piepildīšanās ar to, ko Dievs mums katram caur ikvienu gribēs pateikt.

Lai tas būtu iespējams, esam aicināti ņemt dalību, gan radošo ideju izpausmē, gan vienkārši ar savu klātbūtni.

Priecāsimies būt kopā ik pēc 3 nedēļām īpaši sagatavotā tematiskā vakarā, lai kopīgi uzņemtu to, kas sagatavots un tālāk neformālā gaisotnē dalītos tajā.

Lai mums piepildīts laiks KALNĀ!